Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

I Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek- termin zgłoszeń do 26.02.16

plakat torty 6.jpeg.jpeg

„I Międzynarodowy Festiwal Tortów- Ciast -Ciasteczek” to innowacyjna forma promocji regionów poprzez wykonanie tortu, który w swojej formie i dekoracji będzie przedstawiał zamek, pałac, dworek. To także prezentacja  słodkiej pamiątki nawiązującej do zasobów kulturowych , historycznych i przyrodniczych Opolszczyzny. Festiwal ma charakter tematyczny. Tematem przewodnim pierwszej edycji są Zamki- Pałace- Dworki .Festiwal pozwoli na zapoznanie uczestników konkursu, odwiedzających festiwal  i wszystkich, do których dotrze informacja medialna,  z tematyką zasobów historycznych na obszarze, na weryfikację swojej wiedzy na temat ciekawych obiektów oraz zachęci do ich odwiedzenia.  

Zatem jeśli potrafisz wykonać tort w kształcie opolskiego zamku, dworku, pałacu– ten konkurs jest dla Ciebie!

Uwaga! Przedłużamy termin zgłoszeń do 26.02.2016r.

Formularz zgloszeniowy, regulamin konkursu oraz galerię zamków, pałaców i dworów znajdziesz w zakładce "Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek". LINK: http://stobrawskiszlak.pl/731/2015/miedzynarodowy-festiwal-tortow-ciast-i-ciasteczek.html

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów