Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Babskie Ranczo

  Babskie Ranczo to miejsce relaksu stworzone specjalnie dla kobiet. Zapraszam wszystkie Panie na naukę jazdy konnej. Moja oferta to ukłon w stronę naszych babskich potrzeb: bezpieczeństwa, wygody, estetyki, czystości. Pobyt na Babskim Ranczo to  relaks dla ciała i ducha. Jazdy odbywają się na pełnowymiarowej ujeżdżalni piaszczystej (20mx60m) oraz na corralu (średnica 18m).  Do jazdy przeznaczone są obecnie 3 konie. Unikam tworzenia zastępu. Wprowadzam elementy szkolenia ujeżdżeniowego oraz ćwiczenia gimnastyczne (dla koni :) na drągach- jako przygotowanie do skoków. Każdą lekcję jazdy konnej kończymy rozmową przy filiżance herbaty. Mogę poprowadzić jazdę również po angielsku.

Latem zapraszam na obozy jeździeckie dla dzieci i dorosłych- oczywiście w osobnych terminach. Uczestniczki śpią w Dziupli – niezależnym pokoju na poddaszu, pokój kąpielowy z toaletą (16m2) jest do dyspozycji gości w domu gospodarzy. Co nas wyróżnia? indywidualne podejście, co gwarantuje mała ilość uczestniczek pobytu treningowego (max 3 osoby), babskie towarzystwo, domowa, wartościowa i naturalna kuchnia- posiłki przygotowywane są bez kostek rosołowych i sosów z torebki, rodzinna atmosfera- uczestniczki włączają się w naturalny bieg życia przydomowej stajni, jemy przy jednym stole, korzystamy ze wspólnej łazienki.

  Babskie Ranczo oferuje:

- naukę jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych

- obozy jeździeckie

- weekendy w siodle (z noclegiem i pełnym wyżywieniem)

- zdjęcia ślubne (i nie tylko) z końmi

- szkolenia z psychologii koni

Źródło: http://lubsza.ug.gov.pl/395/485/babskie-ranczo.html

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów