Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Hotel i Restauracja "Stylowa" w Namysłowie

Hotel

Hotel Stylowa oferuje gościom 22 pokoje. W strukturze miejsc noclegowych oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe z rozdzielnymi łóżkami lub z łożem małżeńskim. Hotel posiada również pokój dla osób niepełnosprawnych, usytuowany na parterze obiektu. Pokoje utrzymane są w ciepłej i jasnej tonacji. Gwarantują wysoki standard i najlepszą jakość mebli oraz zastosowanych tkanin i dodatków. Stylowo zaaranżowane wnętrza, solidny standard pokoi, życzliwa obsługa oraz niezwykle atrakcyjna lokalizacja zapewnią Państwu maksymalny komfort podczas pobytu w naszym Hotelu.

Na wyposażeniu pokoi jest:

  •     łazienka z prysznicem
  •     suszarka do włosów
  •     bezprzewodowy Internet
  •     Na nowej części hotelowej dodatkowo:
  •     klimatyzacja

Restauracja

Oryginalna i smaczna kuchnia, elegancko urządzone wnętrza jak i obsługa hotelu czyni to miejsce idealnym zarówno na romantyczną kolację jak również biznesowy lunch. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno dania kuchni polskiej poczynając od pysznego żurku namysłowskiego ze smażonymi ziemniakami i kurkami, poprzez niezwykły wachlarz mięs przyżądzany na różne sposoby, aż do włoskiej pizzy podawanej prosto z pieca. Na deser proponujemy pyszne domowe ciasta pieczone przez naszego Szefa Kuchni. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na danie dnia, a w niedziele na pyszny polski obiad.

Źródło:http://www.stylowa-restauracja.pl/

019.jpeg

14.jpeg

21.jpeg

100.jpeg

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów