Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Dworek Pod Lasem w Dobrzeniu Wielkim

Dworek Pod Lasem oferuje eleganckie, klimatyzowane sale bankietowe, które zapewniają komfort nawet przy organizacji dużych imprez. Układ mebli jest dostosowywany do potrzeb naszych Gości. To ich zadowolenie i najmilsze wspomnienia są dla nas priorytetem przy organizacji każdego przyjęcia weselnego. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do organizacji uroczystości komunijnych, chrztów, rocznic ślubu czy spotkań biznesowych. 

Doskonale wiemy jak ważne jest zapewnienie Gościom komfortu zarówno w trakcie, jak i po przyjęciu. W naszej ofercie znajdują się pokoje noclegowe, które są idealnym miejscem na odpoczynek po hucznej zabawie do białego rana. Noc spędzona w klasycznie urządzonym pokoju o hotelowym standardzie pozwoli zrelaksować się i nabrać nowej energii. W każdym pokoju znajduje się nie tylko wygodne miejsce do spania, ale także telewizor z dostęp do telewizji satelitarnej i w pełni wyposażona łazienka. Każdy pokój dysponuje również połączeniem z WiFi.

Atrakcje

Otoczenie naszej restauracji to kraina ciszy i spokoju. Staramy się dbać o najmniejszy szczegół, który sprawia, że nasi Goście czują się jak w domu. Starannie pielęgnowany ogród to idealne miejsce na poranną kawę w otoczeniu idealnego spokoju.

Najmłodsi Goście Dworku Pod Lasem zakochają się w naszych koniach – fiordach. Dodatkową atrakcję zapewnia bezpieczny plac zabaw. W wolnej chwili zachęcamy do spaceru po pobliskim lesie, w którym można nabrać sił i energii do zabawy.

Źródło:http://www.podlasem.opole.pl/

103-dobrzen-wielki-restauracja-pod-lasem.jpeg

DSC06337-zoptymalizowany2.jpeg 

maxresdefault.jpeg

images.jpeg

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów