Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Hotel "Zorza" w Namysłowie

Do dyspozycji gości udostępniony jest Living Room wyposażony w TV wraz z odtwarzaczem DVD, który został urządzony w klimacie znajdującego się kiedyś w tym miejscu kina Zorza. Hotel posiada dużą jadalnię gdzie goście mogą w miłej atmosferze i otoczeniu stylowego wnętrza zjeść śniadanie. Istnieje również mała, kameralna jadalnia wyposażona w ekspres do kawy i herbaty z której goście mogą w każdej chwili skorzystać. W całym obiekcie zapewniamy szybki, bezprzewodowy Internet.

Dbając o Państwa komfort i zadowolenie z pobytu w Hotelu Zorza każdy z gości może liczyć na całodobowąpomoc ze strony recepcji w uzyskaniu informacji co warto zobaczyć w naszym pięknym mieście i jak miło spędzić czas w trakcie pobytu u nas. Hotel przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy planują wyjazd biznesowy, rodzinny, pobyt weekendowy, świąteczny wypoczynek lub wycieczkę oraz dla wszystkich tych, którzy choć na chwilę chcieli by zetknąć się z Namysłowem oraz jego wspaniałymi okolicami.

Źródło:http://www.centrumzorza.pl/hotel/pl/hotel-zorza-zapraszamy

Namysłów,_Hotel_Zorza.jpeg

Hotel-Zorza-Centrum-Sportu-I-Rozrywki-Namyslow-662137.jpeg

Hotel-Zorza-Centrum-Sportu-I-Rozrywki-Namyslow-662145.jpeg

27620402.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów