Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Ośrodek „Zagroda nad Murawcem”

Ośrodek „Zagroda nad Murawcem” szczególnie preferowany jest przez klientów ceniących sobie swobodę i niezależność, a także spokój, z dala od wakacyjnego zgiełku. Na terenie Ośrodka znajduje się restauracja z barem, plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki, piłki nożnej oraz siatkówki, pole namiotowe, pole campingowe, parking, miejsce do rozpalania ogniska i grillowania  oraz największa uciecha dla dzieci – zagroda ze zwierzętami.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej wspaniałej kuchni. Dania przez nas oferowane są wyrabiane na miejscu ze świeżych produktów. Oprócz zdrowych, smacznych dań obiadowych, polecamy również śniadania i kolacje. 
Bar zaś zaprasza na zimne napoje, lody i słodycze. Dużym zainteresowaniem cieszy się ręcznie wyrabiana pizza wypiekana w piecu i już zdobywa coraz większe grono wielbicieli. Odbywają się u nas obozy sportowe, kolonie czy wycieczki dla dzieci. Dysponujemy specjalnie przygotowanymi miejscami na ogniska/grille.

Zapraszamy również zapalonych wędkarzy, wędkarzy amatorów oraz członków PZW.

Nasze propozycje a także swobodna atmosfera i piękna okolica na pewno sprawią, że będziecie Państwo nas wielokrotnie odwiedzać. Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z naszego ośrodka na poszczególnych zakładkach oraz  zapoznania się z bliższą ofertą. Lokal posiada 65 miejsc konsumpcyjnych. Na miejscu można skorzystać z TV, DVD oraz Wi-Fi. 

Ośrodek nasz dysponuje 51 miejscami noclegowymi w 8  murowanych domkach z tarasem typu „bliźniak”. (16 pokoi)

3 domki posiadają wspólną toaletę przypadającą na 2 pokoje. W toalecie znajduje się umywalka, WC oraz kabina prysznicowa  (TYP „A”)
Pozostałe 6 domków (12 pokoi) nie posiada WC. Zaopatrzony jest w umywalkę. Z toalety i prysznica należy korzystać w sanitariatach ogólnych (TYP „B”)  

Źródło:http://zagroda-nad-murawcem.pl/o-nas

andrzejki-zagroda-nad-murawcem2014-1024x767.jpeg

domki-112-1024x639.jpeg

1-koscierzyce-zagroda-nad-murawcem.jpeg

rest1.jpeg

 

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów