Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Dom weselny "Arkadia i Magnolia"

 

Dom weselny "Arkadia" i "Magnolia" ma przyjemność gościć Państwa w komfortowych i nowoczesnych wnętrzach oferując specyficzny klimat. 

Od roku 2003 organizujemy Przyjęcia weselne, Zabawy Andrzejkowe i Sylwestrowe, Komunie, Chrzciny, Spotkania Biznesowe, Festyny Zakładowe "pod Dachem", Studniówki oraz inne imprezy okolicznościowe... 

Dotychczas zorganizowaliśmy ponad 300 wesel oraz kilkaset innych przyjęć okolicznościowych co stanowi o powodzeniu i daje gwarancje najwyższej jakości naszych usług. Nasi Klienci wracają do nas przy każdej okazji. 

Oferujemy naszym Klientom do dyspozycji dwie sale dla 150 i 300 osób zapewniając profesjonalną obsługę i wyśmienite menu dostosowane do życzeń naszych Gości. Jesteśmy otwarci na Państwa sugstie i propozycje organizacyjne oraz służymy w potrzebie dobrą radą i pomocą. 

Dyskretna i przyjazna obsługa zapewnia doskonałą zabawę w ciepłej i bezpiecznej atmosferze wśród bliskich i przyjaciół.
 

Źródło:http://www.arkadia-magnolia.pl/index.html

m03.jpeg

dab044c40688267b7a1f.jpeg

c3237d3f38e8373df938.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów