Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Dworek myśliwski Hubertus

Hubertus to luksusowy obiekt stylizowany na dworek myśliwski, usytuowany w malowniczej okolicy w Brynicy, zaledwie 15km od Opola. Połączenie wyjątkowego klimatu okolicy – zieleni łąk, bogatych w zwierzynę lasów, pięknej scenerii krajobrazu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego i rozlicznych możliwości aktywnego spędzenia czasu - to niezaprzeczalne atuty położenia obiektu.

Nasz dworek jest doskonałą bazą dla myśliwych z kraju i zagranicy polujących w okolicznych obwodach. Okolica to raj dla miłośników wędrówek pieszych, rowerowych, oraz fanów sportów jeździeckich. Łatwo stąd wyruszyć szlakami turystycznymi, aby poznawać uroki zamków w Brzegu, Mosznej i Otmuchowie, spacerować starymi uliczkami Nysy i Paczkowa lub zajrzeć do skansenu w Bierkowicach.

Chwile tutaj spędzone z pewnością zapiszą się w Państwa pamięci. Naszą misją jest oferowanie usług najwyższej jakości, po to aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. Pragniemy również współtworzyć kulturalny wizerunek Ziemi Opolskiej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 12 miejsc noclegowych w 6 kameralnie urządzonych pokojach, z widokiem na ogród Rododendronów, staw oraz las. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze i wygodnej aranżacji tworzą one idealne warunki do wypoczynku Pokoje wyposażone są w TV SAT, Internet bezprzewodowy, łazienkę z prysznicem, suszarką oraz ogrzewaniem podłogowym. Na terenie bezpiecznego, ogrodzonego obiektu położonego przy lesie z piękną aleją polną, znajduje się bezpłatny parking, plac zabaw dla dzieci, staw, miejsce do cichego grillowania i letnia kuchnia z wyposażeniem dla Gości

Źródło:http://dworhubertus.ziel-ict.nl/noclegi.php

32514255.jpeg

_1446555350.jpeg

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów