Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Ośrodek Żwirek

Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy „Żwirek” położony jest w miejscowości Luboszyce koło Opola w woj. opolskim. Istnieje od sierpnia 2007 r. W tym czasie zdążyliśmy zorganizować dużo przyjęć weselnych i imprez firmowych, które zakończyły się powodzeniem i satysfakcją naszych klientów.„Żwirek”, bo tak właśnie brzmi nazwa naszego ośrodka, jest czynny przez cały rok. Goszcząc u nas macie Państwo ciągły kontakt z naturą, która otacza nas z każdej strony. Lasy, łąki, stawy, czysta rzeczka płynąca obok i śpiewające ptaszki sprawiają że człowiek naprawdę wypoczywa i zapomina o codziennych obowiązkach.

Dysponujemy również góralską altaną ogrodową wyposażoną w grilla, oraz drewniane ławy mieszczące nawet do 200 osób, obok znajduje się podest do tańczenia a także murowany wędzarnik w stylu góralskim, w którym można wędzić rybki i inne pyszności :) Wokół tego wszystkiego otaczają nas piękne drzewa i krzewy wraz z fontannami. Wieczorami można pospacerować promenadą lub molem przy blasku księżyca odbijającego się w lustrze wody.

Wędkarze mają okazje połowić w naszych stawach ryby typu karp, amur, szczupak, sandacz, płoć, okoń, tołpyga, jesiotr, sum. Zapraszamy do naszej Restauracji na smaczne obiady domowe jak również na ryby z pieca np. karp, pstrąg, łosoś, sandacz, halibut. Posiadamy pokoje gościnne dwuosobowe, klimatyzowane z łazienką. Zapraszamy na nasze łowisko w kompleksie Żwirek. Wędkarze mają okazję połowić w naszych stawach ryby typu: karp, amur, szczupak, sandacz, płoć, okoń, tołpyga, sum, jesiotr.

ATRAKCJE

Grill, wędzarnik i altana ogrodowa,
Huśtawki dla najmłodszych,
Rowerki wodne,
Plaża z czystą wodą do kąpieli,
Ośrodek otoczony zielenią,
Łowisko dla wędkarzy,
Restauracja z pyszną kuchnią,
Otwarte imprezy okazjonalne:
sylwester, walentynki 

Źródło:http://osrodekzwirek.pl/

900x700_false_56e957876f60d11536146_1757902574436442_5174506199473455359_n.jpeg

paralaxa-sala-weselna.jpeg

paralaxa9-290x192.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów