Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

III Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek - Kolejni sponsorzy już się zgłosili!

Bardzo się cieszymy, że jak co roku możemy liczyć na Państwa pomoc. 

Już po raz trzeci mamy możliwość promowania naszego regionu poprzez zaprezentowanie tortów, które w swojej formie i dekoracji będą odzwierciedlały zamek, pałac lub dworek znajdujący się na obszarze Opolszczyzny. Festiwal umożliwi zwiedzającym pogłębienie swojej wiedzy na temat najciekawszych zabytków Opolszczyzny oraz zachęci do ich odwiedzenia. Uczestnicy konkursu, odwiedzający wystawę tortów oraz wszyscy, do których dotrze informacja będą mogli zapoznać się z pięknem „opolskich perełek”. W tegorocznej edycji festiwalu nowością będą kościoły województwa opolskiego prezentowane na słodko.

Festiwal odbędzie się 21.04.2018 r. Miejscem realizacji projektu będzie „Mały Wawel”, czyli Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu. Zeszłoroczna wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego jesteśmy przekonani, że i w tym roku odwiedzą nas liczni mieszkańcy województwa opolskiego jak i turyści z kraju oraz z zagranicy.

Szczegółowe informacje, regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wykaz zamków, pałaców, dworków i kościołów na III Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek już dostępny na stronie: http://stobrawskiszlak.pl/731/miedzynarodowy-festiwal-tortow-ciast-i-ciasteczek.html Zgłoszenia przyjmowane są do 06.04.2018 r. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w naszym Festiwalu, który odbędzie się 21.04.2018 r.! Prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną o wybranym obiekcie. Należy pamiętać, iż ilość miejsc jest ograniczona!

Oto kolejni sponsorzy:

- Przedsiębiorstwo Doradczo-Usługowe AGRO-EKSPERT 

- Kwiaciarnia Irys

Brak opisu obrazka

- Lukrowa Kraina

Brak opisu obrazka

- Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Bocian"

- Starostwo Powiatowe w Namysłowie

Brak opisu obrazka

- Gmina Łubniany

Brak opisu obrazka

- F.H.U. Stara Kuźnia

Brak opisu obrazka

- Buffalo Ranch

- Dworek Różany Hotel&Restaurant 

Brak opisu obrazka

- Gmina Murów

Brak opisu obrazka

- Grupa Azoty PROREM Sp. z o.o

Brak opisu obrazka

- Restauracja "Wozownia"

Brak opisu obrazka

- Salonik Magda M.

Brak opisu obrazka

- Szara Willa

Brak opisu obrazka

- Gmina Pokój

Brak opisu obrazka