Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

OSP Bąkowice zaprasza do udziału w konkursie plastycznym!!

Z okazji 205 rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki i powstającego filmu dokumentalnego o chórze „Halka” w ramach operacji pn. „Duch Ziemi Ojców na "Stobrawskim Zielonym Szlaku” zapraszamy w imieniu Ochotniczej Straży Pożarnej wszystkie dzieci Szkół Podstawowych z terenu LGD Stobrawski Zielony Szlak (czyli Gmin: Świerczów, Dobrzeń Wielki, Domaszowice, Lubsza, Łubniany, Murów, Namysłów, Pokój, Popielów) do wzięcia udziału w konkursie plastycznym!!

Wystarczy zapoznać się z "Legendą o Duchu Stanisława Moniuszki na Stobrawskim Zielonym Szlaku" i na jej podstawie wykonać pracę plastyczną ukazująca Ducha Stanisława Moniuszki.

Na prace organizator czeka do 24 maja. Można składać je w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Świerczowie.

Zapraszamy!!

Operacja pn. „Duch Ziemi Ojców na "Stobrawskim Zielonym Szlaku” została współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania ,,Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w ramach naboru "Promocja obszaru" ogłoszonego przez Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak

duch ziemii.jpeg

duch ziemii 2.jpeg

duch ziemii 3.jpeg

duch ziemii 4.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów