Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Zapraszamy na "Dzień Talentów" w Gminie Popielów

Serdecznie zapraszamy na kolejne działanie realizowane w ramach projektu pn. „Popielowski Popiołek i inne mądrale na Stobrawskim Zielonym Szlaku” –  DZIEŃ TALENTÓW  w Centrum Kultury. Wydarzenie odbędzie się w środę 19 czerwca o godzinie 16:00 w Domu Kultury w Karłowicach. Motywem przewodnim będzie legenda o Popielowskim Popiołku oraz postać Popiołka i innych mądrali na Stobrawskim Zielonym Szlaku, którzy wiedzieli, że warto żyć odważnie i z pasją. Podczas spotkania uczestnicy wydarzenia zapoznają się z treścią legendy, a soliści i grupy artystyczne zaprezentują swoje talenty. 

talenty.jpeg

Operacja pn. „Popielowski Popiołek i inne mądrale na Stobrawskim Zielonym Szlaku” została współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania ,,Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w ramach naboru "Promocja obszaru" ogłoszonego przez Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak.

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów